Spuštění webové aplikace
Vážení členové UNIFY ČR,
s potěšením vám oznamujeme, že dnes spustíme webovou aplikaci, která navazuje na nový web, jenž jsme uvedli na začátku roku 2024. Tato aplikace přináší řadu inovativních funkcí, které výrazně zjednoduší přístup k důležitým informacím a komunikaci s námi. Do aplikace budete automaticky přesměrováni po přihlášení na webu www.unify-cr.cz.
Co vše webová aplikace nabízí?
- Personalizovaný obsah: Přizpůsobený vašim specifickým potřebám a zájmům.
- Přehledně uvedené novinky, události, pracovní příležitosti a inzeráty.
- Často kladené dotazy (FAQ): Rychlé a přehledné odpovědi na vaše dotazy.
- Bulletin: Možnost prohlédnout si bulletiny, které vyšly.
- Webináře: Možnost sledovat webináře, včetně záznamů.
- Jednoduché podávání žádostí: Žádost o souhlasná stanoviska pro vzdělávací akce, žádost o vložení pracovních nabídek a inzerátů, žádost o vystavení certifikátu CŽV, apod.
- Vstup do prostředí Physiopedie Plus.
- Jednodušší komunikaci s kanceláří: Možnost oslovit nás přímo prostřednictvím aplikace.
- Integrovanou platební bránu: Možnost platit veškeré poplatky (členské, registrační, apod.) přímo v prostředí aplikace.
- Další funkce, jako je fórum, systém pro správu dokumentů, vlastní fyzioterapeutické portfolio, apod. budou brzy k dispozici.
Díky implementaci rezervačního systému a platební brány se zítra také otevře možnost registrace na Sjezd UNIFY 2024 v Praze, který se uskuteční ve dnech 20. - 21. 9. 2024.
V souvislosti se spuštěním webové aplikace dočasně mohou nastat technické obtíže s některými funkcemi webu. Ujišťujeme vás, že v případě výskytu těchto problémů budeme pracovat na jejich rychlém odstranění.
Jsme přesvědčeni, že spuštění webové aplikace představuje důležitý milník v práci UNIFY. Vedle mnoha nových funkcí také výrazně usnadní každodenní provoz na úrovni kanceláře a výkonného výboru, což nám umožní vykonávat naši práci efektivněji a kvalitněji.
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na vaši zpětnou vazbu!
Výkonný výbor UNIFY ČR