Sjezd 2022 - Světový den fyzioterapie

Ke Světovému dni fyzioterapie jsme pro vás připravili přeložené materiály od světové organizace World Physiotherapy. Letošní Světový den fyzioterapie proběhne tradičně 8. 9. 2022 a hlavním tématem je: Osteoartróza. Všechny materiály najdete ke stažení zde: World PT Day toolkit | World Physiotherapy

Na Světový den fyzioterapie naváže hned další den Sjezd UNIFY ČR. Program je nabitý zajímavými odbornými přednáškami. Můžete se těšit na Jarmilu Čápovou, PhDr. Petra Bitnara, PhDr. Ingrid Palaščákovou Špringrovou, Ph.D., Mgr. Stanislava Machače, Ph.D. nebo také na Mgr. Kateřina Macháčkovou, Ph.D. a mnoho dalších!

Kromě odborných přednášek zde budou také profesní přednášky. Od našeho zahraničního hosta se dozvíte jak funguje přímý přístup k fyzioterapeutovi v Evropě, JUDr. Jan Mach pohovoří o právní problematice ve fyzioterapii a doc. PaedDr. Dagmar Pavlů, CSc. nám řekne jaké jsou trendy ve vzdělávání ve fyzioterapii v zahraničí.

Dozvíte se také, co všechno za rok stihl udělat výkonný výbor Unie fyzioterapeutů a budete moci určit nový směr této organizace a zvolit si nové vedení na další roky.

A abychom pouze neseděli, tak nás čeká také řada praktických workshopů, kde si vyzkoušíte k čemu využije fyzioterapeut ultrazvuk, dozvíte se něco zajímavého o Barefootech, nebo o léčbě tendinopatií.

Po každém bloku bude otevřená diskuze, kdy se budete moci zeptat na vše podstatné. Na ty ostatní zvídavé otázky bude prostor v kuloárech nebo na pátečním společenském večírku, který si jistě nenecháte ujít!

O přestávkách budete mít také možnost podívat se, jaké produkty nabízí přední české firmy. Generálním partnerem je Madisson s.r.o, se kterým se potkáte nejen na stánku, ale také na přednášce a na workshopu!

Hlavním partnerem je firma Kardio-Line!

Z dalších vystavovatelů se můžete těšit na:

leguano bosoboty

BTL zdravotnická technika

Stargen EU s.r.o.

Forson CZ s.r.o.

Torf Ziegler - wellness, fyzioterapie, rehabilitace

TEJPY.cz

MetLife Česká republika

Viamed

Kompletní program najdete pod tímto příspěvkem.

Máte se rozhodně na co těšit!

Už brzy 9. - 10. 9. 2022 v Praze!

Už jste registrovaní? Ne? Tak na co čekáte?

Innova health
Reklama
Miškovský
Reklama