Výhody pro členy

- zvýhodněné profesní pojištění

- slevy 5 - 10% u partnerských firem

- inzerce se slevou 20%

- slevy na akcích pořádané UNIFY ČR

- právní poradentství

 

V rámci spolupráce s firmou Offia, spol. s r.o. nabízíme možnost 25% slev na sortiment, pokud člen UNIFY ČR nebo jeho klient objedná na www.nikidomroller.cz a do poznámky k objednávce napíše: "Sleva - UNIFY25 - 12345" (místo 12345 vaše členské číslo)

 

BronVit SPORT – kinesiologicke tejpy s nejširší paletou barev

Naši značku a samotné tejpy jsme vyvinuli podle nejnovějších poznatků a potřeb fyzioterapeutů a samotných profesionálních sportovců, kteří se nejvíce zasloužili o osvětu a popularizaci tejpů. Od počátku všeho byla pro nás základem kvalita. Naše tejpy splňují všechny předepsané normy CE a ISO. Svým poměrem elasticity, přilnavosti a prodyšnosti, spolu s voděodolností patří k současné špičce na trhu. Všichni naši partneři jsou pro nás odměnou za naše úsilí a zároveň nás zavazují k dalším inovacím a trvalé kvalitě.

V rámci naší činnosti a dalšího rozvoje jsme nově navázali spolupráci také s UNIFY ČR, kdy jsme poskytli k testování celé naše produktové portfolio. Díky spokojenosti s našimi produkty jsme uzavřeli partnerskou spolupráci, na základě které jsme pro všechny členy UNIFY připravili trvalou unikátní individuální cenovou nabídku

  • 5m kinesiologický tejp classic (18 barevných variant): 90,- Kč bez DPH / ks
  • 5m perforovaný (děrovaný) kinesiologický tejp (12 barevných variant): 120,- Kč bez DPH / ks

Minimální výše objednávky je 1 000 Kč bez DPH. Při nákupu nad 1 500 Kč bez DPH je doprava zdarma.

Chcete nakupovat kinesiologické tejpy za tyto individuální ceny? Pokud ano, stačí se pouze zaregistrovat dle jednoduchého návodu níže a po ověření, že jste opravdu členem UNIFY, vám bude vytvořen účet do e-shopu a můžete začít nakupovat.

Postup registrace:

  1. Vyplňte požadované údaje na https://bronvitsport.com/velkoobchod/ a formulář odešlete. Abychom vám mohli nastavit výše uvedené ceny, potřebujeme abyste při registraci uvedli v poli „Poznámky“ vaše členské číslo u UNIFY. V opačném případě nebudeme moci ověřit, že jste řádným členem a máte nárok na tyto individuální ceny.
  2. Jakmile ověříme, že jste řádným členem UNIFY podle vašeho členského čísla uvedeného v poli „Poznámky“, vytvoříme vám účet a pošleme všechny potřebné údaje pro pohodlný nákup jako je přihlašovací jméno a pár dalších užitečných informací na e-mailovou adresu, kterou jste zadali v registračním formuláři.
  3. Jakmile obdržíte od nás e-mail s přihlašovacími údaji, tak od této doby můžete kdykoli nakupovat v internetovém obchodě https://partner.bronvit.com. Jen upozorňujeme, že pro získání těchto individuálních cen musíte být v internetovém obchodě přihlášeni pomocí přihlašovacích údajů, které vám byly zaslány na vaší e-mailovou adresu.

Dodací lhůty jsou v rozmezí 2-3 pracovních dnů od potvrzení přijetí objednávky.

Fyzion
Reklama
Rehatab
Reklama
Reklama
Rehatab