Zdravotnické zařízení v Hradci Králové hledá do svého týmu zaměstnance na pozici fyzioterapeut/ka s osvědčením MZ k výkonu zdrav. povolání BEZ ODBORNÉHO DOHLEDU pro děti a mládež od 0 do 26 let

Náplň práce:

· provádí individuální LTV na neurofyziologickém podkladě (např. Vojtova reflexní lokomoce, Bobath koncept pro děti, a další)

· spolupracuje s rodiči, zacvičuje je a podporuje je v domácí rehabilitační aktivitě, včas je informuje o nastalých změnách v terapii, poradensky se podílí na výběru kompenzačních pomůcek

· spolupracuje s dalšími pracovníky a odborníky v organizaci

· spolupracuje se specializovanými firmami na kompenzační a reedukační pomůcky

· vypracovává individuální cíle klientů ve spolupráci s dalšími odborníky

· vede zdravotnickou dokumentaci a přípravu podkladu pro ZP

Požadujeme:

· vysokoškolské vzdělání nebo VOŠ v oboru

· orientaci v problematice

· schopnost týmové práce

· spolehlivost

· praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

· práci na HPP

· stabilitu zaběhlé organizace

· příjemné finanční ohodnocení

· 30 dnů dovolené + sickdays

· prostor pro další osobní rozvoj a vzdělávání

· zaměstnanecké bonusy – více dnů dovolené

Nástup: ihned nebo dle dohody Své životopisy zasílejte na e-mail: personalista@prointepo.org

Průběh výběrového řízení:

· uchazeči s odpovídajícími předpoklady budou pozváni k osobnímu pohovoru

Těšíme se na Vás!

Více na www.prointepo.org