Do našeho NZZ MEDICINA PLUS Ambulance s.r.o. Poliklinika Budějovická,Praha 4 zelená
budova, Antala Staška 1670/80– přijmeme fyzioterapeuta.
Vstup na pracoviště 1 minutu od výstupu z metra „C “stanice Budějovická

Náplň práce:

  • ambulantní fyzioterapeutická péče o dětské i dospělé pacienty s rozličnými
    diagnózami (vertebrogenní, neurologické, ortopedické)
  • mezioborová spolupráce v rámci naší firmy / neurologie, dětská neurologie, fyzioterapie, dětská fyzioterapie, dětská urologie, klinická logopedie, ortopedie/
  • obsluha přístrojů fyzikální terapie (magnetoterapie, elektroterapie, ultrazvuk, laser)
  • vedení zdravotnické dokumentace a vykazování péče zdravotním pojišťovnám
  • rovněž nabízíme péči fyzioterapie samoplátcům
  • práce v týmu (fyzioterapeuti, ortopedi, neurologové, dětští neurologové, dětští
    urologové/)

Co od Vás očekáváme:

  • odpovídající vzdělání v oboru Fyzioterapie (DiS., Bc., Mgr.) – osvědčení ve smyslu
    zákona č. 96/2004 Sb.
  • absolvované odborné kurzy k vykazování kódu 21 221, 21 415 výhodou
  • předchozí praxe v péči o dětské pacienty 0-19 let, Vojtova metoda výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • vítána znalost AJ jazyka
  • profesionální, odpovědný přístup
  • empatie
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochota dále se vzdělávat (za podpory společnosti)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • atraktivní mzdové ohodnocení i rozložení pracovní doby, 34-55 tis. Kč dle praxe plus
    výkonová odměna
  • zázemí moderního pracoviště v rámci moderní polikliniky
  • podpora dalšího vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • benefity (stravenky, Multisport karta)

Nabízíme různé možnosti spolupráce (HPP – úvazek 0,60-1,00, DPČ, DPP) dle
individuální domluvy, nejvíce však preferujeme HPP1,0 k dlouhodobé spolupráci

Uvítáme zkušené odborníky, ale taktéž absolventy či studenty Mgr. studia).
Nástup dle dohody.

Pošlete nám svůj životopis, případně i krátký dopis (nemusí být nutně
motivační) na email: valentova@medicinaplus.cz