Malé prozatímní ohlédnutí v době nouzového stavu...

Milí fyzioterapeuté,

děkujeme vám všem za váš postoj a vaši snahu zachovat na svých pracovištích v této složité době, řádný chod a péči o své pacienty.

I naše profesní organizace se vám v této nelehké době snaží podat pomocnou ruku a poskytnout vám podstatné informace, rady.

Od počátku koronavirové pandemie jsme vám, členům i nečlenům uveřejnili na  naše webové stránky profesní organizace téměř padesát aktualit a všechny vkládané informace pravidelně aktualizujeme a revidujeme v rámci stále nabíhajících legistativních opatření.

Pro tuto situaci, do nově vzniklé složky s názvem COVID-19 umístěné na hlavní liště, s devíti záložkami, jsme vám vložili necelé čtyři desítky článků a k nim jsme přidali zhruba osmdesát důležitých odkazů, prokliků a dokumentů.

Všechny důležité informace byly současně vkládány na facebookový profil naší organizace, kde jsou rovněž pravidelně aktualizovány.

Do kanceláře přišlo a telefonicky bylo zodpovězeno na sto dotazů (a to nepočítáme ty, které směřovaly přímo panu prezidentovi či paní viceprezidentce), které zasíláte neustále a my se snažíme na ně reagovat co nejrychleji.

 Veškeré informace neustále aktualizujeme.

A budeme pokračovat dál...

 

Děkujeme, že jste našimi ČLENY. Děkujeme, že nad členstvím PŘEMÝŠLÍTE.

 

Váš VV UNIFY ČR