Do našeho kolektivu přijmeme: FYZIOTERAPEUTA/KU

Zabýváme se zejména problematikou bolestí pohybového aparátu, poskytujeme ambulantní lékařskou péči v oboru rehabilitačního lékařství, neurologie a ortopedie. Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami a poskytujeme péči i samoplátcům.

Do našeho kolektivu přijmeme:

FYZIOTERAPEUTA/KU Charakteristika pozice · Provádění rehabilitační péče a fyzioterapie v ambulantním provozu Požadujeme · Vzdělání v oboru fyzioterapie (DiS./Bc./Mgr.) , event. přijmeme i studenta Mgr. studia fyzioterapie · Práce na pojišťovnu i samoplátci + vedení příslušné dokumentace a práce na PC · Samostatnost, časová flexibilita, příjemné vystupování · Praxe v oboru, ale pozice je vhodná i pro absolventy, které zaškolíme · Zájem o obor a další vzdělávání Nabízíme · Práci na úvazek 0,5 a 0,75 · Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání · 5 týdnů dovolené · Příspěvky na další vzdělávání · Výrazné slevy na rekreace pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky v našem spřízněném hotelu v Mariánských Lázních · Slevu na péči o rodinné příslušníky na preventivní služby nabízené naším střediskem · Odpovídající mzdové ohodnocení podle vzdělání, délky praxe, absolvovaných kurzů + odměny Termín nástupu · ihned nebo dle domluvy

Místo výkonu práce · Středisko na Praze 1 u Václavského nám. Kontaktní osoba Ing. Adriana Plášilová, vedoucí kanceláře Email: adriana.zatloukalova@iprea.cz V případě zájmu nám mailem zašlete své CV. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení. Vyhlašovatel si vyhrazuje toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu zrušit nebo pozici neobsadit.

Reklama
PTRM 2021 Dubai